Реєстрація компаній

Почніть свій бізнес разом з нами.
Після прийняття рішення про створення своєї справи, виникає необхідність зіткнуться з законною процедурою реєстрації підприємництва, будь то юридична особа або фізична особа-підприємець. Для того, щоб відкрити свій бізнес і не сідати за вивчення законів і графіків робіт державних установ зверніться за допомогою до юридичної компанії яка спеціалізується на господарському праві і що надає послуги у сфері реєстрації..

Всього в Україні існує 5 видів господарських товариств:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю.
  2. Товариство з додатковою відповідальністю.
  3. Акціонерні товариства.
  4. Командитні товариства.
  5. Повні товариства.

Також, існує така форма юридичної особи, як Приватний підприємець, за своєю суттю дуже схожа на Товариство з обмеженою відповідальністю.
Ну і звичайно ж всім добре відома форма підприємництва, без створення юридичної особи: Фізична особа-підприємець (ФОП).

Крім форм підприємництва з метою отримання прибутку, реєстрації підлягають і не прибуткові організації, такі як: Громадські організації, Благодійні фонди, Асоціації та ОСББ.

Для початку своєї справи, Вам в першу чергу необхідно буде визначитися саме з організаційно-правовою формою підприємства. В цьому Вам допоможуть наші фахівці. Вам буде запропоновано всі зручні для задуманого Вами бізнесу форми роботи з урахуванням систем оподаткування та спрощення здачі звітності.

Наступним, не менш важливим етапом, є отримання всіх необхідних документів які узаконюють Вашу діяльність. У цьому питанні також допоможуть наші юристи, які підготують для Вас пакет документів на реєстрацію будь-якої організаційно-правової форми підприємства, зареєструють ці документи у всіх необхідних державних установах і нададуть Вам результат в найкоротші терміни.
Так що відкрити свій бізнес разом з нами буде просто, швидко і не затратно.